XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 września 2020 r.

» Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.
» We wtorek obchodzić będziemy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Odpust ku czci Opatrzności Bożej, 20 września 2020 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy drugi dzień odpustu ku czci Opatrzności Bożej. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z nawiedzeniem tej świątyni.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 września 2020 r.

» Rozpoczynamy X Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Budujemy więzi”.
» Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
» Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 20.00. Początek 15 września.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 6 września 2020 r.

» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.
» We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej).
» Tego dnia rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 sierpnia 2020 r.

» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek 1 września o godz. 18.00.
» Tego dnia przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Za poległych w obronie Ojczyzny będziemy się modlić w sposób szczególny podczas Mszy św. o godz. 18.00.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 sierpnia 2020 r.

» Jutro przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» W środę obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 sierpnia 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu.
» W każdy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 sierpnia 2020 r.

» W piątek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
» W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 100. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 sierpnia 2020 r.

» W czwartek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca, okazja aby odnowić przyjaźń sakramentalną z Jezusem. Spowiedź w czwartek jak w dni powszednie, w piątek dodatkowo na Mszy św. porannej, południowej i od godz. 17.00 do 19.00.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca 2020 r.

» W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 10.50.
» 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 18.00.