UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA, 22 listopada 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Zapraszamy do wspólnej modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego o godz. 15.00. Odnowimy też akt poświecenia się Najświętszemu Sercu Jezusa. Za publiczne odmówienie aktu można uzyskać odpust zupełny.

XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 15 listopada 2020 r.

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych oraz IV Światowy Dzień Ubogich pod hasłem „Wyciągnij rękę do ubogiego”. Z tej okazji parafialny zespół Caritas po Mszach św. prowadzi zbiórkę pieniędzy dla najuboższych. Złożone ofiary zostaną przeznaczone na rzecz: „Domu Chleba” w parafii oo. barnabitów, dziewcząt w Domu Samotnej Matki im. Teresy Strzembosz w Chyliczkach pod Warszawą i kampanii „Chleb dla Syrii”.

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 listopada 2020 r.

» W środę 11 listopada przypada Narodowe Święto Niepodległości. Pierwsza Msza św. o godz. 10.00 będzie w intencji Ojczyzny z udziałem władz państwowych. Pozostałe Msze św. o godz. 12.00 i 19.18, abyśmy zjednoczyli się w modlitwie za Ojczyznę, o godzinie przypominającej rok odzyskania przez Polskę niepodległości. Różaniec tego dnia będzie o godz. 18.30.

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, 1 listopada 2020 r.

» Dzisiaj w uroczystość Wszystkich Świętych Msze św. według porządku niedzielnego. Modlitwa za zmarłych i wypominki po Mszy św. o godz. 19.00. Nie będzie procesji.
» Wspólna modlitwa różańcem w intencji zakończenia pandemii dziś o godz. 15.00.
» Koronkę do Miłosierdzia Bożego odmówimy w czasie wypominek za zmarłych.

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 października 2020 r.

» W środę w czasie różańca będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.
» Tego dnia przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. NIEDZIELA MISYJNA, 18 października 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, męczennika, a w czwartek św. Jana Pawła II, papieża. Podczas Mszy św. wystawione będą ich relikwie. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenn jest zamieszczony są na parafialnej stronie internetowej.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 października 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „TOTUS TUUS”. Mszy św. o godz. 9.00 sprawowanej w intencji darczyńców Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 października 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Wystawienie relikwii podczas każdej Mszy św.
» W niedzielę 11 października obchodzić będziemy XX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „TOTUS TUUS”.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 września 2020 r.

» Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.
» We wtorek obchodzić będziemy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Odpust ku czci Opatrzności Bożej, 20 września 2020 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy drugi dzień odpustu ku czci Opatrzności Bożej. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z nawiedzeniem tej świątyni.