NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11 kwietnia 2021 r.

» Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym roku przebiega on pod hasłem „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia!”. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 kwietnia 2021 r.

» W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 19.00 i 20.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Dziś i jutro Msza św. o godz. 9.00 będzie transmitowana przez Polsat News, a Msza św. o godz. 10.30 TYLKO W NIEDZIELĘ przez Polsat Rodzinę.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 28 marca 2021 r.

» Dzisiaj Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. » W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej wyjątkowo o godz. 17.00 i 19.00. » Liturgia Męki Pańskiej wyjątkowo o godz. 17.00 i 19.00. » Wigilia Paschalna będzie w sobotę o godz. 20.00. Tą Mszą św. rozpoczniemy obchód Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21 marca 2021 r.

» Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Będą trwały do środy. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach św., a w tygodniu na Mszach św. o godz. 18.00 i 19.30. Rekolekcje nt. „Żywe kamienie” prowadzi ks. dr Andrzej Persidok, którego witamy w naszej wspólnocie parafialnej. Rekolekcje będą transmitowane online.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 14 marca 2021 r.

» Dzisiaj przypada IV niedziela Wielkiego Postu, zwana niedzielą radości – Laetare (od pierwszych słów łacińskiej antyfony na wejście – „Raduj się, Jerozolimo”). Kościół, Nowe Jeruzalem, cieszy się z obfitości dóbr nadprzyrodzonych, łask płynących z nadchodzących dni paschalnych.
» Nabożeństwo Gorzkich Żali dzisiaj o godz. 15.00. Będzie ono połączone z Mszą św.

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 7 marca 2021 r.

» Wspólnota „Przymierze” zaprasza wszystkich, którzy chcą poznać Jezusa i znaleźć odpowiedzi na życiowe pytania oraz odkryć swoje miejsce w Kościele na Rekolekcje Ewangelizacyjne Odnowy w Duchu Świętym (REO). Można dołączyć jeszcze tylko jutro. Rekolekcje odbywają się w poniedziałki o godz. 19.30 w naszym kościele.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28 lutego 2021 r.

» Dzisiaj przypada niedziela Dzieła Pomocy Misjonarzom Ad gentes pod hasłem: „Żyjmy Eucharystią”. Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.
» Rekolekcje wielkopostne dla dzieci planujemy od 22 do 24 marca, a dla dorosłych od piątej niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. dr Andrzej Persidok.

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21 lutego 2021 r.

» Przez okres Wielkiego Postu po każdej Mszy św. sprawowanej w dni powszednie o godz. 12.00 będzie udzielane błogosławieństwo relikwiami Drzewa Krzyża Świętego.
» Nabożeństwa Drogi Krzyżowej odprawiane są w piątki: dla dzieci o godz. 17.00, dla dorosłych po Mszy św. o godz. 18.00.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 lutego 2021 r.

» W tym tygodniu przypada Środa Popielcowa rozpoczynająca okres Wielkiego Postu, przygotowujący nas do przeżycia Świętego Triduum Paschalnego. W tym dniu w naszej Świątyni rozpocznie się tegoroczna modlitwa w Wielkopostnych Kościołach Stacyjnych Warszawy. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 7.00, 10.00, 12.00, 18.00 i 20.00, której przewodniczył będzie ks. kard. Kazimierz Nycz.

V NIEDZIELA ZWYKŁA, 7 lutego 2021 r.

» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie.
» W czwartek we wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes obchodzić będziemy XXIX Światowy Dzień Chorego pod hasłem: „Jeden jest wasz Nauczyciel, a wy wszyscy braćmi jesteście (Mt 23, 8). Relacja zaufania u podstaw opieki nad chorymi”.