SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 lipca 2021 r.

» Dzisiaj na zakończenie XXII Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa obchodzonego pod hasłem „W drogę do Źródła Życia”, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. o godz. 12.00 będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.

SZESNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 18 lipca 2021 r.

Rozpoczynamy XXII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „W drogę do Źródła Życia”. Na zakończenie tego tygodnia, w przyszłą niedzielę 25 lipca, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 12.00.

PIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 lipca 2021 r.

» Wakacyjny porządek Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00. Msze św. w niedzielę o godz. 9.00, 10.30 z udziałem dzieci, 12.00, 19.00 i 20.30. W tygodniu o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.

CZTERNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 lipca 2021 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 i o godz. 15.00.
» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym wyjątkowo w kaplicy Najświętszego Sakramentu.

TRZYNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 czerwca 2021 r.

» Od niedzieli 4 lipca przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. W niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 i 15.00.
» Jutro podczas wieczornej Mszy św. i różańca będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Róży Czackiej.

DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 czerwca 2021 r.

» W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00, po niej wspólna adoracja do godz. 22.00.

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 czerwca 2021 r.

» We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy jego relikwiach.
» W czwartek przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, którego relikwie znajdują się w naszej parafii. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.

XIV ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA, 6 czerwca 2021 r.

» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. W tym dniu w czasie nabożeństwa czerwcowego wraz z wszystkimi parafiami, odnowimy Akt poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 30 maja 2021 r.

» W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 8.00, 9.00, 10.30, po procesji ok. godz. 13.00, 19.00 i 20.30). Po Mszy św. o godz. 10.30 pójdziemy z Najświętszym Sakramentem dookoła Świątyni. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza św. dla osób, które uczestniczyły w procesji, a nie były na Mszy św.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 23 maja 2021 r.

» Dzisiaj w uroczystość Zesłania Ducha Świętego za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła oraz dzień modlitw za Kościół w Chinach.