Ogłoszenia parafialne

DWUDZIESTA CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 września 2021 r.

» W związku z beatyfikacją kard. Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej, która odbędzie się 12 września, MSZE ŚW. OGÓLNODOSTĘPNE będą w niedzielę o godz. 8.00 w Panteonie Wielkich Polaków (będzie sprawdzanie pirotechniczne) oraz o godz. 19.00 (z udziałem chóru Scholares Minores pro Musica Antiqua w 338. rocznicę wiktorii wiedeńskiej, po Mszy św. krótki koncert) i o godz. 20.30.

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 września 2021 r.

» W środę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej). Porządek Mszy św. jak w dni powszednie.
» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie.

DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA, 29 sierpnia 2021 r.

» Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego w środę 1 września o godz. 18.00. Poświęcenie tornistrów w niedzielę 5 września na Mszy św. o godz. 10.30.
» Tego dnia przypada 82. rocznica wybuchu II wojny światowej. Za poległych w obronie Ojczyzny będziemy się modlić w sposób szczególny podczas Mszy św. o godz. 18.00.

DWUDZIESTA PIERWSZA NIEDZIELA ZWYKŁA, 22 sierpnia 2021 r.

» Koronką do Miłosierdzia Bożego w niedziele o godz. 15.00. W tym tygodniu włączymy się w ekspiacyjną procesję różańcową ulicami Warszawy i po Koronce odmówimy część chwalebną różańca.
» We wtorek przypada święto św. Bartłomieja Apostoła, a w czwartek uroczystość NMP Częstochowskiej.

DZIEWIĘTNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 sierpnia 2021 r.

» W poniedziałek przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, patronki Europy, a we wtorek święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika.
» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

OSIEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 1 sierpnia 2021 r.

» Dzisiaj w niedzielę 1 sierpnia przypada 77. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 19.00.
» Jutro nawiedzając kościół parafialny, można uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli pod zwykłymi warunkami:

SIEDEMNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 lipca 2021 r.

» Dzisiaj na zakończenie XXII Ogólnopolskiego Tygodnia św. Krzysztofa obchodzonego pod hasłem „W drogę do Źródła Życia”, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, patrona kierowców, po Mszy św. o godz. 12.00 będzie błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów.

Archiwum

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej