XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 sierpnia 2020 r.

» Jutro przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» W środę obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 sierpnia 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu.
» W każdy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 sierpnia 2020 r.

» W piątek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
» W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 100. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 sierpnia 2020 r.

» W czwartek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca, okazja aby odnowić przyjaźń sakramentalną z Jezusem. Spowiedź w czwartek jak w dni powszednie, w piątek dodatkowo na Mszy św. porannej, południowej i od godz. 17.00 do 19.00.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca 2020 r.

» W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 10.50.
» 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 18.00.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lipca 2020 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. W sobotę w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 12.00. Będziemy podjeżdżać pod główne drzwi Świątyni.