UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 16 maja 2021 r.

» Dzisiaj i za tydzień w naszej wspólnocie parafialnej na Mszach św. o godz. 13.15 i 15.00 obchodzić będziemy uroczystość I Komunii św.
» Zapraszamy na nabożeństwa majowe i nowennę do Ducha św. odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 19.00.

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 9 maja 2021 r.

» Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 19.00.
» Od poniedziałku do środy, przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 2 maja 2021 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Msza św. o godz. 12.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 25 kwietnia 2021 r.

» Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
» Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona będzie z Mszą św. o godz. 15.00.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY, 18 kwietnia 2021 r.

» Dzisiaj przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Zachęcamy do lektury Słowa Bożego. W naszej parafii zapraszamy na spotkania biblijne, które dobywają się w drugie czwartki miesiąca o godz. 19.30 w dolnym kościele.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 11 kwietnia 2021 r.

» Dzisiejsza Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. W tym roku przebiega on pod hasłem „Jesteśmy wezwani do miłosierdzia!”. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00.

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 kwietnia 2021 r.

» W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 19.00 i 20.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Dziś i jutro Msza św. o godz. 9.00 będzie transmitowana przez Polsat News, a Msza św. o godz. 10.30 TYLKO W NIEDZIELĘ przez Polsat Rodzinę.

NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ, 28 marca 2021 r.

» Dzisiaj Niedzielą Palmową Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień. » W Wielki Czwartek Msza św. Wieczerzy Pańskiej wyjątkowo o godz. 17.00 i 19.00. » Liturgia Męki Pańskiej wyjątkowo o godz. 17.00 i 19.00. » Wigilia Paschalna będzie w sobotę o godz. 20.00. Tą Mszą św. rozpoczniemy obchód Niedzieli Zmartwychwstania Pańskiego.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 28 lutego 2021 r.

» Dzisiaj przypada niedziela Dzieła Pomocy Misjonarzom Ad gentes pod hasłem: „Żyjmy Eucharystią”. Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami.
» Rekolekcje wielkopostne dla dzieci planujemy od 22 do 24 marca, a dla dorosłych od piątej niedzieli Wielkiego Postu. Poprowadzi je ks. dr Andrzej Persidok.

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, 21 marca 2021 r.

» Rozpoczynamy REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE dla dorosłych przygotowujące nas do owocnego przeżycia Triduum Paschalnego. Będą trwały do środy. Nauki rekolekcyjne dziś na wszystkich Mszach św., a w tygodniu na Mszach św. o godz. 18.00 i 19.30. Rekolekcje nt. „Żywe kamienie” prowadzi ks. dr Andrzej Persidok, którego witamy w naszej wspólnocie parafialnej. Rekolekcje będą transmitowane online.