IV NIEDZIELA ZWYKŁA, 31 stycznia 2021 r.

» We wtorek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. W Polsce kończy się tradycyjny okres śpiewania kolęd, trzymania żłóbków i choinek. Liturgia po raz ostatni ukazuje Chrystusa jako Dzieciątko. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Poświęcenie gromnic tylko na początku każdej Mszy św.

NIEDZIELA SŁOWA BOŻEGO, 24 stycznia 2021 r.

» W czwartek podczas różańca, na Mszy św. o godz. 18.00 oraz w czasie nabożeństwa do Opatrzności Bożej będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

II NIEDZIELA ZWYKŁA, 17 stycznia 2021 r.

» Od 18 do 25 stycznia, święta Nawrócenia św. Pawła Apostoła, trwać będzie w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem „Trwajcie w mojej miłości, a przyniesiecie obfity owoc (por. J 15, 5-9)”.
» We wtorek przypada wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa, którego relikwie znajdują się w naszej Świątyni.

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO, 10 stycznia 2021 r.

» Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Bożego Narodzenia. Zachęcamy do lektury Katechizmu Kościoła Katolickiego, części dotyczącej sakramentu chrztu świętego (punkty 1213-1284).
Dziś rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Józefa Sebastiana Pelczara, którego relikwie znajdują się w naszej Świątyni.

2. NIEDZIELA PO NARODZENIU PAŃSKIM, 3 stycznia 2021 r.

» Po Mszy św. o godz. 15.00 będziemy się modlić Koronką do Miłosierdzia Bożego, prosząc o Boże Miłosierdzie i potrzebne łaski na rok 2021. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
W środę obchodzić będziemy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. według porządku niedzielnego. Na każdej Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Taca przeznaczona zostanie na misje.