NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 4 kwietnia 2021 r.

Prosimy o przyjęcie

NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ WIELKANOCNYCH, OTWARTEGO SERCA NA RADOŚĆ, POKÓJ I MIŁOŚĆ OD ZMARTWYCHWSTAŁEGO CHRYSTUSA

Zespół Duszpasterski Parafii Opatrzności Bożej

• W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego i w Poniedziałek Wielkanocny Msze św. o godz. 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 19.00 i 20.30. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.

• Dziś i jutro Msza św. o godz. 9.00 będzie transmitowana przez Polsat News, a Msza św. o godz. 10.30 przez Polsat Rodzinę TYLKO W NIEDZIELĘ ZMARTWYCHWSTANIA. Msza św. o godz. 15.00 będzie połączona z nowenną do Miłosierdzia Bożego.

• Msza św. w języku angielskim dzisiaj o godz. 18.00.

• Wszystkie nabożeństwa dostępne online na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej i parafialnej stronie internetowej.

• Zachęcamy do modlitwy nowenną do Miłosierdzia Bożego odprawianą w tygodniu po Mszach św. wieczornych.

• Kancelaria parafialna czynna będzie od wtorku.

• Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór Modlitwy – Eucharystię, adorację i świadectwo – przy relikwiach św. Szarbela w środę o godz. 20.00 w górnej Świątyni.

• Najbliższe spotkania biblijne odbędzie się w czwartek 8 kwietnia o godz. 19.30 w dolnym kościele. Poprowadzi je ks. Piotr Powałka.

• W piątek zapraszamy na Drogę Światła, po nowennie. Poprowadzi ją ks. Piotr Celejewski. Różaniec będzie po Drodze Światła.

• Tego dnia ze względu na oktawę Wielkanocy nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

• Rycerstwo Niepokalanej zaprasza do śpiewania Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMPmodlitwy różańcowej w górnym kościele w każdą II sobotę miesiąca o godz. 10.50.

• Za tydzień 11 kwietnia przypada Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w GODZINIE MIŁOSIERDZIA o godz. 15.00.

• Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy w niedziele 11, 18 i 25 kwietnia na Msze św. o godz. 17.00.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie pandemii, o zdrowie duszy i ciała. Różaniec odmawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i nowennie; w I i II soboty miesiąca o godz. 11.15.

• Przypominamy, że na czas pandemii wprowadziliśmy dodatkową Mszę św. w niedziele i święta o godz. 15.00.

• Spowiedź w dni powszednie odbywa się po Mszy św. o godz. 7.00, 15 min. przed Mszą św. o godz. 12.00, od godz. 17.30 do 18.00; w niedziele 15 min. przed Mszą św.

• Wszystkie Msze św. odprawiane są w górnym kościele, ale przypominamy, że jest transmisja w dolnym kościele. W Świątyni na nabożeństwie mogą przebywać 303 osoby.

• Intencje mszalne można zamawiać w górnej zakrystii po każdej Mszy św. lub w godzinach urzędowania kancelarii. Przyjmujemy intencje do września.

• Nadal można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby nie rezygnować z życia sakramentalnego, ale przy roztropnym zachowaniu kontynuować je w dni powszednie.

• Dziękujemy za ofiary wpłacane bezpośrednio na konto parafialne. Przeznaczamy je na bieżącą działalność parafialną oraz zbieramy fundusze na boisko sportowe. Bóg zapłać.