DWUNASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 20 czerwca 2021 r.

» W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00, po niej wspólna adoracja do godz. 22.00.

JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 czerwca 2021 r.

» We wtorki zapraszamy na Msze św. o godz. 18.00, podczas których wypraszamy potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II przy jego relikwiach.
» W czwartek przypada wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, którego relikwie znajdują się w naszej parafii. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie.

XIV ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA, 6 czerwca 2021 r.

» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa. W tym dniu w czasie nabożeństwa czerwcowego wraz z wszystkimi parafiami, odnowimy Akt poświęcenia Polski Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 30 maja 2021 r.

» W czwartek przeżywać będziemy uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. o godz. 8.00, 9.00, 10.30, po procesji ok. godz. 13.00, 19.00 i 20.30). Po Mszy św. o godz. 10.30 pójdziemy z Najświętszym Sakramentem dookoła Świątyni. Po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza św. dla osób, które uczestniczyły w procesji, a nie były na Mszy św.

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO, 23 maja 2021 r.

» Dzisiaj w uroczystość Zesłania Ducha Świętego za udział w publicznym śpiewie hymnu „O Stworzycielu, Duchu, przyjdź” można uzyskać odpust zupełny.
» Jutro przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła oraz dzień modlitw za Kościół w Chinach.

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO, 16 maja 2021 r.

» Dzisiaj i za tydzień w naszej wspólnocie parafialnej na Mszach św. o godz. 13.15 i 15.00 obchodzić będziemy uroczystość I Komunii św.
» Zapraszamy na nabożeństwa majowe i nowennę do Ducha św. odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 19.00.

SZÓSTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 9 maja 2021 r.

» Zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele po Mszy św. o godz. 19.00.
» Od poniedziałku do środy, przed uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego, która przypada w przyszłą niedzielę, Kościół w Polsce obchodzi Dni Modlitw o urodzaje.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 2 maja 2021 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00. Msza św. o godz. 12.00 zostanie odprawiona w intencji Ojczyzny. Nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św.

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 25 kwietnia 2021 r.

» Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.
» Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona będzie z Mszą św. o godz. 15.00.

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY, 18 kwietnia 2021 r.

» Dzisiaj przypada Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego i rozpoczyna się XIII Ogólnopolski Tydzień Biblijny którego motywem przewodnim są słowa: „Jam jest chleb życia. Kto do Mnie przychodzi, nie będzie łaknął; a kto we Mnie wierzy, nigdy pragnąć nie będzie” (J 6,35). Zachęcamy do lektury Słowa Bożego. W naszej parafii zapraszamy na spotkania biblijne, które dobywają się w drugie czwartki miesiąca o godz. 19.30 w dolnym kościele.