CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY, 25 kwietnia 2021 r.

• Dzisiaj, w Niedzielę Dobrego Pasterza, rozpoczynają się Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele.

• Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona będzie z Mszą św. o godz. 15.00.

• Dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami zapraszamy dziś na Mszę św. o godz. 17.00 do górnego kościoła.

• Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w górnym kościele (na czas REO) w poniedziałki w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.

• W środę podczas wieczornej Mszy św. i różańca będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego.

• W czwartek obchodzić będziemy święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy, a także Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

• W każdy czwartek po wieczornej Mszy św. odprawiane jest nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

• W piątek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na Drogę Światła, a po niej Wieczór dla Jezusa, który rozpoczniemy Mszą św. o godz. 20.00.

• W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej, a szczególnie Koła Żywego Różańca i Rycerzy Niepokalanej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP rozpocznie się o godz. 10.50.

• Od soboty zapraszamy na nabożeństwa majowe odprawiane w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele o godz. 15.00 przed Mszą św.

• Rycerstwo Niepokalanej serdecznie zaprasza we wtorek 27 kwietnia o godz. 19.30 na konferencję ks. Krystiana Strycharskiego pt. „Żyć pod sztandarem Maryi”, adorację Najświętszego Sakramentu oraz Eucharystię, w celu przygotowania się do rozpoczęcia ćwiczeń duchowych zawierzenia się Jezusowi przez ręce Maryi. 33 dniowe ćwiczenia duchowe według św. Ludwika Marii Grignion de Montfort rozpoczniemy samodzielnie w domu w środę 28 kwietnia. Szczegóły.

• Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę. Zostaną one przeznaczone na Seminarium Duchowne w Warszawie.

• Wszystkie nabożeństwa dostępne online na kanale YouTube Centrum Opatrzności Bożej i parafialnej stronie internetowej.

• Zachęcamy do wspólnej modlitwy różańcowej w intencji o ustanie pandemii, o zdrowie duszy i ciała. Różaniec odmawiamy w dni powszednie po Mszy św. wieczornej i nowennie; w I i II soboty miesiąca o godz. 11.15.

• Przypominamy, że na czas pandemii wprowadziliśmy dodatkową Mszę św. w niedziele i święta o godz. 15.00.

• Spowiedź w dni powszednie odbywa się po Mszy św. o godz. 7.00, 15 min. przed Mszą św. o godz. 12.00, od godz. 17.30 do 18.00; w niedziele 15 min. przed Mszą św.

• Konferencje przed chrztem św. dla rodziców dziecka i chrzestnych z naszej parafii odbywają się w soboty o godz. 19.00 w budynku Instytutu Papieża Jana Pawła II.

• Wszystkie Msze św. odprawiane są w górnym kościele, ale przypominamy, że jest transmisja w dolnym kościele. W Świątyni na nabożeństwie może przebywać 300 osób.

• Przy wejściu do Świątyni od strony parkingu i przystanku zamontowaliśmy bezdotykowe kropielnice.

• Intencje mszalne można zamawiać w górnej zakrystii po każdej Mszy św. lub w godzinach urzędowania kancelarii. Przyjmujemy intencje do września.

• Nadal można skorzystać z dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. Nabożeństwa odbywają się normalnie. Przypominamy, że w Świątyni obowiązuje nakaz noszenia maseczek i zachowanie standardów sanitarnych. Zachęcamy, aby nie rezygnować z życia sakramentalnego, ale przy roztropnym zachowaniu kontynuować je w dni powszednie.

• Dziękujemy za ofiary wpłacane bezpośrednio na konto parafialne. Przeznaczamy je na bieżącą działalność parafialną oraz zbieramy fundusze na boisko sportowe. Bóg zapłać.