Archiwum

Rok:
Miesiąc:

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA, 25 października 2020 r.

» W środę w czasie różańca będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji Sługi Bożego ks. kard. Stefana Wyszyńskiego.
» Tego dnia przypada święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA. NIEDZIELA MISYJNA, 18 października 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie bł. ks. Jerzego Popiełuszki, męczennika, a w czwartek św. Jana Pawła II, papieża. Podczas Mszy św. wystawione będą ich relikwie. Zachęcamy do modlitwy w tym szczególnym czasie. Tekst nowenn jest zamieszczony są na parafialnej stronie internetowej.

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 11 października 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy XX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „TOTUS TUUS”. Mszy św. o godz. 9.00 sprawowanej w intencji darczyńców Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz. Po Mszach św. przeprowadzona zostanie zbiórka do puszek na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 4 października 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. Wystawienie relikwii podczas każdej Mszy św.
» W niedzielę 11 października obchodzić będziemy XX Dzień Papieski, którego hasłem są słowa „TOTUS TUUS”.

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 27 września 2020 r.

» Jutro na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.
» We wtorek obchodzić będziemy święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

Odpust ku czci Opatrzności Bożej, 20 września 2020 r.

» Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy drugi dzień odpustu ku czci Opatrzności Bożej. Można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami wraz z nawiedzeniem tej świątyni.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00.

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 13 września 2020 r.

» Rozpoczynamy X Tydzień Wychowania obchodzony w tym roku pod hasłem „Budujemy więzi”.
» Jutro przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
» Katechezy Drogi Neokatechumenalnej dla dorosłych i młodzieży w naszej parafii odbywać się będą we wtorki i czwartki o godz. 20.00. Początek 15 września.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 6 września 2020 r.

» Cotygodniowa adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek w godz. 19.30-20.00 wraz z grupą modlitewną Odnowy w Duchu Świętym.
» We wtorek przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny (Matki Bożej Siewnej).
» Tego dnia rozpoczyna się nowenna przed wspomnieniem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego.

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA, 30 sierpnia 2020 r.

» Msza św. o błogosławieństwo Boże na rozpoczęcie roku szkolnego we wtorek 1 września o godz. 18.00.
» Tego dnia przypada 81. rocznica wybuchu II wojny światowej. Za poległych w obronie Ojczyzny będziemy się modlić w sposób szczególny podczas Mszy św. o godz. 18.00.

XXI NIEDZIELA ZWYKŁA, 23 sierpnia 2020 r.

» Jutro przypada święto św. Bartłomieja, apostoła.
» W środę obchodzić będziemy uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy się modlić o błogosławione owoce beatyfikacji kard. Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski.

XX NIEDZIELA ZWYKŁA, 16 sierpnia 2020 r.

» Dzisiaj obchodzimy Dzień solidarności z mieszkańcami Bejrutu.
» W każdy wtorek zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, podczas której będziemy wypraszać potrzebne łaski za wstawiennictwem św. Jana Pawła II.
» W czwartki po wieczornej Mszy św. zapraszamy na nabożeństwo do Opatrzności Bożej.

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA, 9 sierpnia 2020 r.

» W piątek przypada wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana i męczennika.
» W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i 100. rocznicę Cudu nad Wisłą. Msze św. według porządku niedzielnego. Obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów podczas każdej Mszy św. Nie będzie nabożeństwa o godz. 15.00.

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 2 sierpnia 2020 r.

» W czwartek obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego. Msze św. o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.
» W tym tygodniu I czwartek i I piątek miesiąca, okazja aby odnowić przyjaźń sakramentalną z Jezusem. Spowiedź w czwartek jak w dni powszednie, w piątek dodatkowo na Mszy św. porannej, południowej i od godz. 17.00 do 19.00.

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA, 26 lipca 2020 r.

» W I sobotę miesiąca nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o godz. 11.15. Zapraszamy wszystkich czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej. Wspólny śpiew Godzinek o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 10.50.
» 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Msza św. za poległych o godz. 18.00.

XVI NIEDZIELA ZWYKŁA, 19 lipca 2020 r.

» Dzisiaj rozpoczyna się XXI Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa pod hasłem „Umocnieni Eucharystią niesiemy Chrystusa”. W sobotę w liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa błogosławieństwo dla kierowców i poświęcenie pojazdów po Mszy św. o godz. 12.00. Będziemy podjeżdżać pod główne drzwi Świątyni.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA, 12 lipca 2020 r.

» Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego zaprasza na rodzinne warsztaty edukacyjne pt. „Lato na kocykach”, podczas których dzieci wraz z rodzicami będą mogły własnoręcznie wykonać zabawki i zaprojektować przypinkę, a na najmłodszych będą czekać kolorowanki. Zajęcia odbędą się w niedzielę 19 lipca w godz. 11.30-14.00 na terenie zielonym na placu przez Świątynią. Serdecznie zapraszamy.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA, 5 lipca 2020 r.

» Od dziś przechodzimy na wakacyjny porządek Mszy św. W lipcu i sierpniu w niedziele i święta nie będzie Mszy św. o godz. 8.00.
» Zachęcamy do włączenia się w comiesięczną modlitwę przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa będące w kryzysie, która odbywa się w II środy miesiąca podczas Mszy św. o godz. 18.00.

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 28 czerwca 2020 r.

» Jutro obchodzić będziemy uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.
» W I czwartek miesiąca zapraszamy na godz. 18.00 na Mszę św. w intencji kapłanów i o powołania kapłańskie oraz zakonne z naszej parafii. Po niej różaniec i Godzina Święta.
» W I piątek miesiąca po wieczornej Mszy św. nabożeństwo pierwszopiątkowe i adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy do godz. 20.00.

XII NIEDZIELA ZWYKŁA, 21 czerwca 2020 r.

» W środę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
» W piątek zapraszamy na Wieczór dla Jezusa. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 20.00, po niej wspólna modlitwa adoracyjna do godz. 22.00. Wszystko w górnym kościele.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA, 14 czerwca 2020 r.

» W środę obchodzić będziemy wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika. Zachęcamy do modlitwy przy jego relikwiach, które znajdują się w naszej Świątyni.
» W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia Sercu Pana Jezusa.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 |  

Cookies

Ta strona korzysta z plików Cookies. Więcej w Polityce Prywatności. - więcej