Nowenny i litanie

Modlitwy za przyczyną św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

Boże, których w swej świętej Opatrzności prowadził świętego Zygmunta Szczęsnego drogami ewangelicznej miłości, spraw, abyśmy za jego przykładem, wiernie służąc rodzinie ludzkiej, przyczyniali się do kształtowania nowego świata, opartego na zasadach chrześcijańskiego braterstwa. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Modlitwy za wstawiennictwem św. Urszuli Ledóchowskiej

Wszechmogący Boże, Miłości Przedwieczna, Ty powołałeś święta Urszulę,
aby poszła za Twym Umiłowanym Synem drogą rad ewangelicznych
w całkowitym oddaniu się Chrystusowi i Jego Ciału, którym jest Kościół.
Uczyłeś ją życia w modlitwie, pokorze, pogodzie ducha
i w gorliwej pracy nad szerzeniem królestwa Serca Jezusowego.

Modlitwy do św. Jana Pawła II

Święty Janie Pawle II, całkowicie oddany Chrystusowi przez Maryję. W mocy Ducha niosłeś ludziom orędzie o Ojcu bogatym w miłosierdzie. Dziękujemy za świadectwo twego świętego życia i każdy dar otrzymany od Boga przez twoje wstawiennictwo.
Wspieraj nas nadal w pielgrzymce wiary. Prowadź do Jezusa, ucz odpowiedzialności za Kościół i świat, pomóż realizować powołanie, dodawaj siły w walce z grzechem i wspieraj w dążeniu do świętości.