MSZE ŚW. W GÓRNEJ ŚWIĄTYNI OPATRZNOŚCI BOŻEJ

Wszystkie Msze św. – zarówno w niedziele, jak również w dni powszednie – odprawiane są w górnej świątyni.
Msze św. w niedziele o godz.: 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 19.00 i 20.30.
Msze św. w tygodniu: 7.00, 12.00 i 18.00. Różaniec o godz. 17.30.

Transmisja nabożeństw ze Świątyni Opatrzności Bożej (styczeń)

Wszystkie Msze św. i nabożeństwa odprawiane są w górnym kościele. Zachęcamy do osobistego uczestniczenia w Mszy św. i przyjęcia Komunii św. sakramentalnej.
Msze św. w niedziele o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 19.00 i 20.30, w dni powszednie o godz. 7.00, 12.00 i 18.00.

Komunikat parafialny (aktualizacja 2021-01-03)

Drodzy Parafianie, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi odprawiania Mszy św. i nabożeństw w naszej Świątyni, a także innymi zaleceniami Rady Stałej Komisji Episkopatu Polski.

Jak przyjmować Komunię Świętą na rękę?

Przy udzielaniu Komunii Świętej do ust każdy kapłan kilka razy w roku spotyka sytuację, że Pan Jezus upada na ziemię. Patena czasem uchroni przed tym upadkiem, ale częściej nie uchroni. Przy udzielaniu Komunii Świętej na rękę nie spotkałem się jeszcze nigdy, aby Pan Jezus upadł na ziemię.

Msza św. w POLSAT NEWS i POLSAT RODZINA

W odpowiedzi na prośby widzów i Internautów Polsat Rodzina zaprasza na internetową transmisję Mszy św. dla dzieci z naszej Świątyni. Bezpłatnie na ipla.tv o godz. 10.30.
Stacja Polsat NEWS transmituje niedzielną Mszę św. o godz. 9.00.
Świątynia Opatrzności Bożej: II NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 9.00 i 10.30.

Kurs przedmałżeński

Najbliższy cykl katechez dla narzeczonych rozpocznie się 2 lutego 2021 r. Spotkania odbywać się będą we wtorki o godz. 19.30. Kurs trwa 10 tygodni. Warunkiem otrzymania zaświadczenia ukończenia katechez, jest uczestnictwo we wszystkich katechezach.

Papieskie Intencje Apostolstwa Modlitwy na rok 2021

» Intencja ewangelizacyjna – Braterstwo ludzkie
Módlmy się, aby Pan dał nam łaskę życia w głębokim braterstwie z braćmi i siostrami innych religii, w postawie modlitwy za siebie nawzajem i otwartości na wszystkich.

Punkt pobrań COVID-19 na zapleczu Świątyni

Na tyłach Świątyni Opatrzności Bożej otworzono bezpłatny punkt pobrań próbek do badań na obecność koronawirusa SARS-CoV-2. Punkt znajduje się w namiocie, do którego dojazd jest możliwy otwartą bramą C od ulicy Sejmu Czteroletniego.

Poradnia dla narzeczonych tylko ONLINE

W związku ze stanem zagrożenia epidemicznego od 16 marca 2020 r. decyzją Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Warszawskiej poradnia dla narzeczonych będzie prowadzona on-line.