Rok:
Miesiąc:

Wieczór dla Jezusa – 17 września

„Odnowię bowiem moje przymierze z tobą i poznasz, że Ja jestem Pan” (Ez 16, 62)
Otwarte spotkanie dla wszystkich, którzy chcą spędzić czas z Jezusem i znaleźć odpowiedź na pytania stawiane przez życie. To wspólna adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o łaskę pojednania, uzdrowienia i uwolnienia.

Dar świętości jaśnieje dziś w Kościele szczególnym pięknem

Wspomnienie św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa.
Święty Zygmunt w każdej sytuacji zachował niewzruszoną ufność w Bożą Opatrzność i tak się modlił: «O Boże, nie od udręczeń i trosk tego świata nas ochraniaj (...) pomnażaj tylko miłość w sercach naszych i daj, abyśmy przy najgłębszej pokorze zachowali nieograniczoną ufność w pomoc i miłosierdzie Twoje».

Nabożeństwo do Opatrzności Bożej

Na nabożeństwo do Opatrzności Bożej zapraszamy w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Podczas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy litanię do Opatrzności Bożej, przedstawimy Bogu nasze prośby i dziękczynienia (można je składać przy wejściu do kościoła), pomodlimy się do Matki Bożej Opatrzności.

Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem

Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem. W tym miesiące będzie to ostatni przystanek 280-godzinnego dziękczynienia za życie. Msza św. w intencji dziękczynnej z namaszczeniem olejem św. Szarbela o godz. 20.00, potem adoracja Najświętszego Sakramentu.

Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są jego relikwie.

Spotkanie z Maryją

W każdą drugą sobotę miesiąca wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólne śpiewanie Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny oraz modlitwę różańcową z rozważaniami tajemnic o godz. 10.50 w górnej świątyni.

Nabożeństwo do Opatrzności Bożej

Nowenna do św. Józefa o odrodzenie małżeństwa

Zachęcamy do udziału w comiesięcznej modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa przeżywające kryzys. Odbywa się ona w drugie środy miesiąca podczas Mszy św. wieczornej.
Święty Józefie, módl się za nami.

Nowenna ku czci św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego

Początek nowenny przed wspomnieniem św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego – 8 września.
„Przekonany jestem, że zachowując serce niewinne, religię i miłość braterską dla bliźnich, nie zboczę nigdy z drogi prawej; są to moje jedyne, ale nieocenione bogactwa. (...) Mój punkt widzenia – to wiara, chciałbym, aby wszystko, co mi się podoba, co mnie czaruje i zachwyca, miało w niej swój początek.”

Nowenna przed Świętem Podwyższenia Krzyża Świętego

Przyjdźcie do Ran Moich, z sercem pałającym miłością. Przez Rany Moje otrzymacie wszystko, bo zasługa Krwi Mojej jest nieskończonej ceny. Mając Moje Rany i Moje Najświętsze Serce, możecie wszystko wyjednać, Najświętsze Rany dają moc nad Sercem Boga.

Msza św. w POLSAT NEWS i POLSAT RODZINA

Stacja Polsat NEWS transmituje niedzielną Mszę św. o godz. 9.00.
Polsat Rodzina zaprasza na internetową transmisję Mszy św. dla dzieci z naszej Świątyni na ipla.tv o godz. 10.30.
Świątynia Opatrzności Bożej: DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 9.00 i 10.30.

Godzina Święta

«Tak, jednej godziny nie mogliście czuwać ze Mną? Czuwajcie i módlcie się, abyście nie ulegli pokusie; duch wprawdzie ochoczy, ale ciało słabe» (por. Mt 26, 40-41).
Godzina Święta czyli wspólna adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w każdy pierwszy czwartek miesiąca po Mszy św. o godz. 18.00.

Msza św. w POLSAT NEWS i POLSAT RODZINA

Stacja Polsat NEWS transmituje niedzielną Mszę św. o godz. 9.00.
Świątynia Opatrzności Bożej: DWUDZIESTA DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 9.00 i 10.30.

Wieczór dla Jezusa – 27 sierpnia

„Pan podtrzymuje wszystkich, którzy padają, i podnosi wszystkich zgnębionych”. (Ps 145, 14)

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej

Tekst został napisany przez kard. Stefana Wyszyńskiego, a śluby zostały złożone na Jasnej Górze przez naród polski 26 sierpnia 1956.
Wielka Boga-Człowieka Matko, Bogarodzico Dziewico, Bogiem sławiona Maryjo Królowo świata i Polski Królowo.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 19 |