Rok:
Miesiąc:

Msza św. w POLSAT NEWS i POLSAT RODZINA

W odpowiedzi na prośby widzów i Internautów Polsat Rodzina zaprasza na internetową transmisję Mszy św. dla dzieci z naszej Świątyni. Bezpłatnie na ipla.tv o godz. 10.30.
Stacja Polsat NEWS transmituje niedzielną Mszę św. o godz. 9.00.
Świątynia Opatrzności Bożej: JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA, godz. 9.00 i 10.30.

Spotkanie z Maryją

W każdą drugą sobotę miesiąca wspólnota Rycerstwo Niepokalanej zaprasza na wspólne śpiewanie Godzinek o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny oraz modlitwę różańcową z rozważaniami tajemnic o godz. 10.50 w górnej świątyni.

Nabożeństwo do Opatrzności Bożej

Na nabożeństwo do Opatrzności Bożej zapraszamy w czwartek po Mszy św. o godz. 18.00. Podczas wspólnej adoracji Najświętszego Sakramentu odmówimy litanię do Opatrzności Bożej, przedstawimy Bogu nasze prośby i dziękczynienia (można je składać przy wejściu do kościoła), pomodlimy się do Matki Bożej Opatrzności.

Spotkanie biblijne

Spotkania dla wszystkich, którzy chcą głębiej poznać Pismo Święte. Celem spotkań jest poszerzanie wiedzy z zakresu historii, archeologii, geografii i egzegezy biblijnej. Spotkania można traktować jako narzędzie pomocne tak w osobistej modlitwie, jak i w formacji w innych wspólnotach.

Nowenna do św. Józefa o odrodzenie małżeństwa

Zachęcamy do udziału w comiesięcznej modlitwie przez wstawiennictwo św. Józefa za małżeństwa przeżywające kryzys. Odbywa się ona w drugie środy miesiąca podczas Mszy św. wieczornej.
Święty Józefie, módl się za nami.

Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Zapraszamy na Msze św. odprawiane we wtorki o godz. 18.00, podczas których potrzebne łaski wypraszamy za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. W czasie Eucharystii wystawione są jego relikwie.

Stacja Polsat NEWS transmituje niedzielną Mszę św. o godz. 9.00.
Świątynia Opatrzności Bożej: DZIESIĄTA NIEDZIELA ZWYKŁA (XIV ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA), godz. 9.00 i 10.30.

„Trzeba na nowo przemyśleć życie”. XIV Święto Dziękczynienia

Pandemia jest okazją do tego, by przemyśleć swoje życie i odkryć na nowo prawdę o sobie i o Bogu – mówił bp Rafał Markowski podczas Mszy św. z okazji XIV Święta Dziękczynienia. Wskazywał, że kard. Wyszyński i Matka Czacka, którzy we wrześniu zostaną beatyfikowani, dzięki zaufaniu Bogu dokonali rzeczy wielkich.

XIV ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA

Wirtualna pielgrzymka z „Różańcem świętych – nie jesteś sam” o godz. 8.00 » Msze św. o godz. 8.00, 9.00, 10.30, 12.00, 15.00, 19.00, 20.30 » Koronka do Miłosierdzia Bożego o 15.00 » Modlitwa uwielbienia o godz. 20.00 » adoracja z litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa » pieśń „Barka” o godz. 21.37

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

A gdy jedli, wziął chleb, odmówił błogosławieństwo, połamał i dał im, mówiąc: «Bierzcie, to jest Ciało moje». Potem wziął kielich i odmówiwszy dziękczynienie, dał im, i pili z niego wszyscy. I rzekł do nich: «To jest moja Krew Przymierza, która za wielu będzie wylana. Zaprawdę, powiadam wam: Odtąd nie będę już pił napoju z owocu winnego krzewu aż do owego dnia, kiedy pić będę go nowy w królestwie Bożym».

Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem

Wspólnota św. Szarbela zaprasza na Wieczór modlitwy ze św. Szarbelem w środę 2 czerwca o godz. 20.00 do kaplicy Najświętszego Sakramentu. Rozpoczynamy Eucharystią, a po niej adoracja i uwielbienie przy relikwiach św. Szarbela.

Msza św. za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

Stacja Polsat NEWS transmituje niedzielną Mszę św. o godz. 9.00.
Świątynia Opatrzności Bożej: UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, godz. 9.00 i 10.30.

Uroczystość Trójcy Przenajświętszej

«Dana Mi jest wszelka władza w niebie i na ziemi. Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody, udzielając im chrztu w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem. A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata».

Kto trwa w Chrystusie, przynosi owoc obfity

Jeżeli dziś św. Urszula staje się przykładem świętości dla wszystkich wierzących, to dlatego, że jej charyzmat może być podjęty przez każdego, kto w imię miłości Chrystusa i Kościoła chce skutecznie dawać świadectwo Ewangelii we współczesnym świecie.

Noeprezbiter posłany do Świątyni Opatrzności Bożej

Dwudziestu sześciu neoprezbiterów Archidiecezji Warszawskich wyświęconych 29 maja 2021 r. zostało posłanych na pierwsze parafie, gdzie będą wikariuszami. Dekrety osobiście im wręczył kard. Kazimierz Nycz, dla którego była to pierwsza pierwsza publiczna aktywność od czasu choroby.

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | . . . . | 98 |